Sigortalı Eşya Nakliyesi

Şehiriçi Şehirlerarası Taşımacılık

Malatya Evden Eve Asansörlü Nakliye

Ev-Ofis-İşyeri Taşımacılığı

Şehir içi ve Şehirler Arası Asansörlü Sigortalı Taşımacılık


Evden Eve Nakliyat

Evinizmi taşınacak? yada ofisiniz mi taşınacak? Öncelikle web sitemize hoş geldiniz. Nakliye hizmeti alarak sorunsuz bir şekilde gününüzü tamamlamanız için biz elimizde geleni yapıyoruz.Evden eve nakliyat hizmeti aslında zor bir süreç gözükse bile profesyonel bir ekiple gayet seri ve hasarsız taşınmak mümkün. Müşterileri en çok yaptığı hatalardan biri firma ararken vereceği hizmetten çok ücret odaklı bir arayış içinde olmalarıdır. Buna istinaden biz diyoruz ki, önce hizmete odaklı bir arayış içine girip fiyat konusunu en sona bırakmaktır.

Şehiriçi Şehirlerarası Eşya Nakliyesi

Nakliyatçılık sektörünün belki de en önemli algoritması, taşıdığı eşyanın hiçbir zarar görmeden nakil edilmesidir. Dolayısıyla sizlere sıfır hata prensibi ile çalışan Anka evden eve nakliyat hizmetlerini tercih ederek huzur ve güven içerisinde nakil süreci yaşamanızı tavsiye ediyoruz. Bizlere web sayfamızda bulunan telefon numaralarından 7/24 ulaşabilirsiniz. Sizleri cevaplamak üzere sürekli açık bulundurulan telefonlarımız dışında web sayfamızdaki eposta adresine iletişim numaranızı bırakmanız durumunda sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlıyoruz. Son derece uygun fiyatlar sunan firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Asansörlü Taşımacılık

Bilindiği gibi artık dış cepheye dayanan, motorlu ve raylı sistemle hareket eden asansörlü araçlar taşınma sürecinde yaygın bir şekilde kullanılıyor. Dolayısıyla çalışmalarımızda eşyanın taşınacağı evin müsait konum olarak müsait olması durumunda mutlaka asansörlü araç kullanıyoruz. Merdivenlerin kullanıldığı eski sisteme göre eşyaların zarar görmesini engelleyen asansörlü yükleme ve boşaltma olmazsa olmazlarımızın başında geliyor. Hizmetlerimizi daha iyi aktarabilmek için isterseniz maddeler halinde sıralayalım;


  • Asansörlü yükleme ve boşaltma

  • Eşya paketleme ambalajlama

  • Şehir içi ve şehirlerarası eşya taşımacılığı

  • Uzman personel tarafından mobilyaların ve çamaşır makinesi tarzında cihazların sökülerek tekrar montajı


Malatya Nakliyat Şirketi

  • Evden Eve Nakliyat

  • Evden Eve Taşımacılık

  • Ev Taşıma Firmaları

  • Evden Eve Nakliyeciler


Profesyonel Ev Taşıma Firması Malatya Anka Nakliyat

Aşama aşama olan evden eve nakliyatta ilk olarak demontaj ve paketleme işlemi gerçekleşir. Sizler her şeyi nakliyatı yapacak kişilere emanet ediyorsunuz ve karşıdan sadece izliyorsunuz. İşçiler eşyalarınızı imtinayla eşya kırılmaz paketlerle kaplayarak sırayla bu işlemi bitirmeye çalışırlar. Sökülecek dolap, aynalık varsa onları söker ve paketler. Daha sonra düzenli bir şekilde nakliye aracına hepsi taşınır. Gidilecek yeni adrese eşyalar getirilir. Yeni eve tüm eşyalar araçtan çıkartılarak montaj işlemleri yapılır, yerleştirelecek eşyaları yerlerine yerleştirir. Görüldüğü gibi hiç bir şeye dokunmadan işlemi kendileri halletmektedir.