MALATYA ANKA Evden Eve Nakliyat Şirketi

Kargo şirketlerine büyük paralar vermenize gerek yok. Ev eşyalarınız konusunda uzmanından yardım almanız sizler için daha sağlıklı ve fiyat konusunda çok cazip olacaktır. Taşımacılık veya kargo şirketlerinden daha avantajlı ve güvenli nakliye sunmaktayız. Bütün ürünleriniz sigortalı ve uygun ambalajlanarak teslimat noktasına dek Can Taşımacılık güvencesi altındadır. Genellikle bu tür taşımalar a konu olan çeyiz taşıması, mobilya takımı, elektronik eşyalar v.b. Can Evden Eve parça eşya konusunda sizlere ssorunsuzorunsuz ve kesintisiz istenilen tarihler içerisinde bu hizmeti vermektedir.

ANKA Şehir içi ve Şehirlerarası Asansörlü ve Sigortalı Taşıma şirketi yönetimi ve personelleri olarak bütün merkezi odak noktamız gayemiz müşteri memnuniyeti üzerinedir. Evden eve sektöründe her geçen gün filomuzu ve eriştiğimiz il ve ilçe sayısı genişletmekte müşterilerin konforunu huzurunu mutluluğunu gözetecek düzeyde teknolojinin bütün nimetlerinden faydalanıp sizlere daha kaliteli hizmet vermenin çabası ve gayreti içerisindeyiz.

Malatya Nakliye hizmeti verdiğimiz başlıca sektörler; hastane, fabrika, sergi-fuar, mağaza, banka, okul, dershane v.b. k3 belgeli firmamız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyar.


Bizlerle taşınmanın keyfini yaşamak isterseniz sizlere 7/24 hizmet veren mobil telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.